RODINA A TRADÍCIA

Od roku 1975, pred viac ako 40 rokmi, tri generácie tej istej rodiny nasledovali vášeň zakladateľa Alda Turcatel pre automobily a automobilové preteky.

Vášeň, ktorá sa stala biznisom v oblasti automobilového čistenia, starostlivosti a údržby a rozšírila sa z motorov na celé autá, od veľkých dopravných a priemyselných vozidiel až po motocykle, lode, vrátane automobilových umývačiek, dielni a priemyselných zariadení.

TALIANSKY ŠTÝL

Chápeme a oceňujeme dôležitosť starostlivosti, aby boli autá v dobrom stave a užívali si ich majitelia čo najdlhšie. Vyžadujete od nás neustále inovácie, pozornosť k detailom, aby vaše autá vyzerali čisté a upratané.

Máme širokú škálu vysoko kvalitných výrobkov pre vaše umývanie aut, Vašu firmu alebo jednoducho pre vaše auto. Profesionálne výrobky ALTUR sa postarajú o všetky prvky vášho auta alebo iného vybavenia v čo najväčšej miere a bez výnimky.

Ochranná bariéra Luxan-Z nano

Luxan-Z je vysoko leštená molekula vyvinutá v inovatívnej nano-technológii vyvinutej v laboratóriách ALTUR, je súčasťou našich voskov podporujúcich sušenie a oplachovanie látok.

Karoséria vozidla čistená pomocou technológie Nano:

  • je veľmi účinne chránený pred UV žiarením
  • udržuje dlhú dobu pekný lesk
  • je príjemné na dotyk.

Ako Luxan-Z funguje?

Unikátna zmes nanopolymérov obsiahnutých v Luxan-Z vám umožňuje dosiahnuť nezvyčajný lesk bez zanechania mastných pruhov na skle. Proces fixácie prebieha na molekulárnej úrovni a je aktivovaný UV žiarením.

Proces končí do 24 hodín od aplikácie. Dlhodobú ochranu je možné pozorovať v daždi, keď je jasne vidieť, že voda steká po karosériách a oknách. Okrem toho Luxan-Z prispieva k lepšej ochrane laku pred UV žiarením, čo sa prejavuje dokonale sa správajúcou farbou. Okrem toho Luxan-Z nešpiní kefy a čistiace panely v umývačke áut.