ALTUR HEAVY CUTTING 135mm

11,40 €
S DPH

Altur Heavy Cutting 135mm kónická podložka pre leštičku, vysoká hustota, pre brúsne pasty

Množstvo

Popis

kónická podložka s vysokou hustotou, profesionálny, so zaoblenými okrajmi, so stredovým otvorom. Ideálne pre orbitálne leštičky, možno použiť aj na rotačné leštičky.

Kónický tvar na rozdiel od klasických rovných vankúšikov umožňuje bezpečný prístup k okrajom karosérie. V skutočnosti je spodná špongiová časť širšia, tlmí orbitálny pohyb vankúšika, čím zabraňuje akýmkoľvek nežiadúcim kontaktom.

Vďaka nízkemu profilu špongie (18 mm) umožňuje veľkú stabilitu a výnimočnú kontrolu nad povrchom, ktorý sa má leštiť, čím sa urýchľuje dosiahnutie dokonalého výsledku.

Zvyčajne sa na centrálnom kolíku orbitálnej leštičky vyvíjajú značné množstvo tepla. Stredový otvor umožňuje, aby sa podložka pri kontakte s horúcou časťou nezrútila, čím sa predĺžila jej doba používania.

Špeciálna štruktúra otvorených buniek umožňuje vynikajúcu odolnosť a kontrolu teploty. Táto podložka má veľmi hustú zlúčeninu, ideálnu na korekciu ťažkých defektov a oxidácie. Perfektne sa kombinuje s abrazívnymi pastami Power Cut a Easy Cut od Altur.

ETHC135
10 položky